درباره ستاره توتون کاسپین


شرکت ستاره توتون کاسپین مالک برند سیگار z4 در ایران میباشد. این برند در سازمان ثبت علائم تجاری ثبت شده و زمینی در شهرک صنعتی محمودآباد جهت راه اندازی پروژه خریداری شده و قصد دارد در آینده با وارد کردن دستگاههای تولید سیگارت در طرحها نانو، سوپر اسلیم و کینگ سایز تحول بزرگی را در صنعت تولید سیگار در کشور به وجود آورد.

با توجه با اینکه یکی از مشکلات عمده در صنعت دخانیات کمبود دستگاههای تبدیل توتون به توتون قابل مصرف میباشد و تولید کنندگان نمیتوانند توتون را به صورت خرمن از کشاوران خریداری کنند.( در حال حاضر فقط شرکت دخانیات ایران این دستگاه را دارد.) یکی از برنامه های این شرکت وارد کردن دستگاههای پرایمری جهت تبدیل برگهای توتون به توتون قابل مصرف میباشد و بدین وسیله تحول بزرگی را در صنعت کشت و تولید توتون در ایران به وجود خواهد آمد.

با توجه به اینکه در حال حاضر تمام شرکتهای تولید کننده سیگار، فیلتر را از کشورهای چین، آلمان، دبی و ترکیه وارد میکنند، پیش بینی شرکت این است که فاز تولید فیلتر را هم در کنار تولید سیگار راه اندازی کند تا بدین وسیله مانع خروج ارز جهت تهیه فیلتر از کشور شود.

شرکت ستاره توتون کاسپین قصد دارد با راه اندازی فاز تولید تنباکوی معسل که در حال حاضر، کاملا وارداتی در بازار موجود است، اولین کارخانه تولید تنباکو معسل در ایران  باشد.

چشم انداز شرکت ستاره توتون کاسپین این است که مجموعه ای که در شهرک محمودآباد راه اندازی شده است در چند سال آینده تبدیل به شهر دخانیات شود یعنی تمام مراحل تولید سیگار و تنباکو که در حال حاضر در کشورهای مختلف در حال انجام است را در این شهرک تحت عنوان شهر دخانیات ستاره توتون کاسپین راه اندازی کند.


 

کارخانه
کارخانه
کارخانه